KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 15758830
nr 1575 8830
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik/collage, "Ett par ballonger". Signerad. Blandteknik på pannå, blandteknik, yttermått inklusive ram: 71x61 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
500 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 18:55:38